Regulamin

Regulamin katalogu 1234.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z portalu internetowego działającego pod adresem internetowym 1234.pl. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
 2. Właścicielem i administratorem serwisu internetowego 1234.pl jest firma NVVI Internet Marketing Paweł Szymanowski, 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Perłowa 21, NIP 5992817639.
 3. Do katalogu firmę może zgłosić każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik, który  zgłaszając oświadcza, że jest właścicielem lub osobą upoważnioną przez właścicieli. Zgłaszający może również dodać wpis w części blogowej. Zgłaszający odpowiada za treści dodane do katalogu i do części blogowej.
 4. We wpisie do katalogu stosujemy krótkie info – 1 zdanie, oraz długi opis – 3-5 zdań, 3-5 tagów dotyczących firmy oraz tekst alternatywny do adresu internetowego firmy (opcjonalny) w postaci nazwy firmy, marki lub skróconego adresu www. W treści opisów firmy nie wolno dodawać linków.
 5. Opisy w katalogu i treści dodawane w części blogowej powinny być poprawne gramatycznie, bez samych wielkich liter, treść opisów firmy – o charakterze informacyjnym, nie reklamowym.
 6. Wpisy w części blogowej mogą mieć charakter ofertowy, reklamowy lub informacyjny. Długość wpisu minimum 1500 znaków, dozwolony jeden link z anchorem w postaci adresu internetowego, nazwy firmy lub marki. Obowiązkowo – jedno zdjęcie w treści i obrazek wyróżniający. Jeśli nie ma własnych można zaproponować darmowe np. z serwisu pixabay.com. Wskazane dodanie 3-5 tagów.
 7. Firmę albo wpis można dodać do dwóch kategorii. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany tytułu opisu, słów kluczowych i kategorii.
 8. Wpisy do katalogu są bezpłatne.  Katalogi stron i firm akceptowane są warunkowo – po podaniu informacji o wpisaniu katalogu 1234.pl we własnym serwisie.
 9. We wpisach do części blogowej i katalogu firm nie akceptujemy linkowania do stron:
 • stron niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym
 • stron wulgarnych, zawierających treści rasistowskie, nakłaniających do przemocy
 • stron zawierających wirusy, trojany i szkodliwe oprogramowanie
 • stron w obcej wersji językowej
 • stron niedokończonych (w budowie)
 • stron związanych z erotyką, hazardem, obstawianie wyników gier liczbowych, zakładami bukmacherskimi, warezami, ściąganiem programów, muzyki, filmów
 • stron tworzonych pod programy partnerskie
 • podstron
 • o niskiej zawartości merytorycznej i estetycznej
 • katalogów i stron stworzonych pod zaplecze, z wyjątkiem wartościowych i zadbanych katalogów stron.